Se afișează postările cu eticheta o lume mai buna. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta o lume mai buna. Afișați toate postările

sâmbătă, 23 ianuarie 2010

Oare chiar suntem o generatie pierduta?

Am vazut prima data acest clip pe siteul SuccesDublu.ro si mi-a placut foarte mult. Acum il impart cu tine. Si are legatura cu articolul pe care tocmai l-am terminat de scris si pe care il voi posta imediat. Vizionare placuta si astept pareri!